Hakkımızda

Sayaç Market, 1980 yılından beri sıvı sayaçları ve ölçüm cihazları konusunda faaliyet  gösteren S Meter Sayaç ve Otomasyon A.Ş. firmasının internet satış sitesidir.

Sayaç Market uzun yıllardır müşterilerimize verdiğimiz hizmeti, internet ortamına taşıma kararımızın bir neticesi olarak faaliyete geçmiştir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan Sayaç Market ile  ürün görüntülerine, detaylı teknik özelliklerine ve fiyatlarına bilgisayarınızın ekranından kolayca erişerek, ürün ve fiyat karşılaştırması yapabilmenizi ve daha kolay karar verme imkanına sahip olmanızı amaçlamaktayız.

Sayaç Market ‘te satışa sunulan ürünlerin neredeyse tamamı Türkiye Temsilcisi olduğumuz firmaların ürünlerinden oluşmaktadır. Bu da müşterilerimize satın aldıkları ürünler ilgili herhangi  bir konuda çok hızlı yardım almalarını sağlayacaktır.

S-Meter markası ile satışa sunduğumuz ürünler, firmamız adına farklı ülkelerde ISO kalite standartlarına göre üretim yapan, kalite ve  kalibrasyon sertifikalarına sahip firmalar tarafından üretilmektedir. Modeline göre 1 veya 2 yıl olan ürün garantisi de firmamız tarafından verilmekte,gerektiğinde bakım ve servis hizmetleri de firmamızın servis ve kalibrasyon bölümünde yerine getirilmektedir.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı